Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE - zona Picnic Lac Ciuperca

Număr anunț
DA40277546
Autoritate contractantă
DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
667,50 RON
Valoare atribuită
667,50 RON
Data publicării
29.04.2026 12:16
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

667,50 RON

din 667,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.