Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet tonere compatibile - ref.3936+ref.3888 - Ctr.PS - FACTURA SA FIE EMISA CU CF RO23828488
- Număr anunț
- DA40279060
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI ro15771488)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 13:06
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650 RON
din 650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro