Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie toner CRG051 Canon MF269 DW, ordine deplasare A5 - DAJ Vaslui

Număr anunț
DA40275433
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura Judeteana Vaslui (CUI 37590806)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,35 RON
Valoare atribuită
189,35 RON
Data publicării
29.04.2026 10:58
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,35 RON

din 189,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.