Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse gaming wireless Gensesis Zircon 500 G2, senzor optic, interfata USB, rezolutie maxima 10000 DP

Număr anunț
DA40269354
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,26 RON
Valoare atribuită
140,26 RON
Data publicării
28.04.2026 14:42
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,26 RON

din 110,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.