Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de analiză date și documente pe baza tehnologiilor de inteligență artificială

Număr anunț
DA40265626
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
JDY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 47864020)
Cod CPV
72310000-1 · Servicii de procesare de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236.500 RON
Valoare atribuită
236.500 RON
Data publicării
28.04.2026 12:09
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 16:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236.500 RON

din 236.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.