Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii privind managementul calitatii
- Număr anunț
- DA40261598
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
- Furnizor / câștigător
- SZENTGYORGYI CRISTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 44425240)
- Cod CPV
- 71731000-1 · Servicii de control al calitatii industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 09:37
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.500 RON
din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro