Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modulator HDMI DVB-T2/C SIGNAL-4K UHD 2160p
- Număr anunț
- DA40260140
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI RO26051890)
- Cod CPV
- 31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.900,82 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 08:23
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.900,82 RON
din 1.900,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro