Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bureti burete de pentru vase 10 buc bucati set cu canelura 8.2x4.8x2.2cm 8.2 x 4.8 x 2.2 cm HILLOX
- Număr anunț
- DA40276013
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39224320-7 · Bureti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,21 RON
- Valoare atribuită
- 2,21 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 11:19
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2,21 RON
din 2,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro