Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARE MONTARE COVOR PVC INCAPERI B.O. (FILTRU PERSONAL, CAM ASISTENTE, HOLURI) - BLOC OPERATOR

Număr anunț
DA40272902
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
ROUTE 66 SRL (CUI 6631973)
Cod CPV
45432100-5 · Lucrari de montare de acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.412,50 RON
Valoare atribuită
24.412,50 RON
Data publicării
29.04.2026 09:16
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.412,50 RON

din 24.412,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.