Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet inlocuit teava si obiecte sanitare cu materiale incluse DRVB

Număr anunț
DA40271229
Autoritate contractantă
Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.648,98 RON
Valoare atribuită
3.648,98 RON
Data publicării
28.04.2026 17:02
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.648,98 RON

din 3.648,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.