Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta preventiva, pentru instalațiile de stins incendiu -01.05-31.12.2026
- Număr anunț
- DA40268861
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
- Furnizor / câștigător
- ELSAT INSTAL SRL (CUI RO17161230)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.493,38 RON
- Valoare atribuită
- 9.495 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 14:21
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.495 RON
din 9.493,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro