Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CPV:79132100-9 - Servicii de certificare a semnaturii electronice
- Număr anunț
- DA40240451
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL ORASULUI CORABIA (CUI 41835823)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI ro18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.595 RON
- Valoare finală
- 1.595 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 09:01
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.