Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DVD WRITER EXTERN & STICK
- Număr anunț
- DA40274773
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30233153-8 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare CD-uri si DVD-uri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213 RON
- Valoare atribuită
- 213 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 10:31
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213 RON
din 213 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro