Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HIDRASEC 100MG 2BLIST*10CAPS
- Număr anunț
- DA40276927
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.019,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.019,60 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 11:54
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.019,60 RON
din 1.019,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro