Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Levetiracetam Sun 100mg/ml-conc.pt.sol.perf. x 5ml x 10-Sun Pharm (TERAPIA) LEVETIRACETAMUM
- Număr anunț
- DA40269757
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.723,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.723,40 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 15:00
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.723,40 RON
din 5.723,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro