Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gel ECO / Ecogel - flacon x 1000 ml / Gel Ultrasunete / Gel IPL / Gel Ecografie 1L

Număr anunț
DA40267819
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33698000-9 · Produse pentru uz clinic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.666 RON
Valoare atribuită
1.666 RON
Data publicării
28.04.2026 13:40
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.666 RON

din 1.666 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.