Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Clexane 4000ui (40 mg)/0.4ml sol.inj. x 50 spr.
- Număr anunț
- DA40256471
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- ROPHARMA SA (CUI RO1962437)
- Cod CPV
- 33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.825,06 RON
- Valoare finală
- 2.825,06 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 13:50
- Data finalizării
- 29.04.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.