Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Urinex x 24 cps moi / COMBINATII
- Număr anunț
- DA40250401
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
- Cod CPV
- 33641000-5 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni sexuali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,22 RON
- Valoare atribuită
- 264,22 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 09:49
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
264,22 RON
din 264,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro