Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cos cosuri de pentru gunoi din plastic pvc pp rezistent cu pedala si capac capacitate 60 l 60l litri

Număr anunț
DA40261034
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,29 RON
Valoare atribuită
151,29 RON
Data publicării
28.04.2026 09:13
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,29 RON

din 151,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.