Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decathlon Est- Pachet articole sportive conf fp QUO131565B4

Număr anunț
DA40263250
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,49 RON
Valoare atribuită
297,49 RON
Data publicării
28.04.2026 10:40
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,49 RON

din 297,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.