Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instrument electromagnetic Dn 65mm

Număr anunț
DA40251265
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
38420000-5 · Instrumente de masurare a debitului, a nivelului si a presiunii lichidelor si gazelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
27.04.2026 10:25
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.