Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mixer de mana Tefal PowerMix Silence HT650E38, 600 W, Functie Turbo, 2 teluri inox, 2 carlige pentru
- Număr anunț
- DA40278641
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711211-1 · Mixere pentru alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,85 RON
- Valoare atribuită
- 247,85 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 12:51
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,85 RON
din 247,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro