Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lavete lavete microfibra 38x40cm 4 buc/set Kleaner GSG004 IMP

Număr anunț
DA40276227
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39525800-6 · Carpe pentru curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,70 RON
Valoare atribuită
48,70 RON
Data publicării
29.04.2026 11:28
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,70 RON

din 48,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.