Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Campuri/Camp chirurgical/chirugicale sterile/steril bistratificat 75 cm x 90 cm
- Număr anunț
- DA40269480
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
- Cod CPV
- 39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590 RON
- Valoare atribuită
- 590 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 14:47
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
590 RON
din 590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro