Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oxigen medicinal comprimat in butelii de 5L
- Număr anunț
- DA40275582
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.500 RON
- Valoare atribuită
- 87.500 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 11:03
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
87.500 RON
din 87.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro