Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete de avion Bucuresti-Salonic, Grecia 10.05.2026-16.05.2026, conform ADV1526758/28.04.2026

Număr anunț
DA40279688
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.990 RON
Valoare atribuită
3.990 RON
Data publicării
29.04.2026 13:31
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.990 RON

din 3.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.