Ofertă acceptată Cumpărare directă

filtru hidraulic primar + secundar, filtru aer primar + secundar, filtru polen, filtru ulei motor

Număr anunț
DA40274852
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614 RON
Valoare atribuită
614 RON
Data publicării
29.04.2026 10:34
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

614 RON

din 614 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.