Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet garnituri
- Număr anunț
- DA40273951
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- WINTER COM SRL (CUI RO7702347)
- Cod CPV
- 44425200-7 · Garnituri de cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.145 RON
- Valoare atribuită
- 7.145 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 10:00
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.145 RON
din 7.145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro