Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnică anuală pentru echipamente CBRN

Număr anunț
DA40271126
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA GHEORGHE POP DE BASESTI AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627137)
Furnizor / câștigător
ROM TECH SRL (CUI RO8944055)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.845 RON
Valoare atribuită
3.845 RON
Data publicării
28.04.2026 16:34
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.845 RON

din 3.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.