Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparație conform deviz nr 14/28.04.2026

Număr anunț
DA40275876
Autoritate contractantă
Directia de Administrare a Domeniului Public si Privat Fetesti (CUI 32564385)
Furnizor / câștigător
EXPERT FORMARE PROFESIONALĂ S.R.L. (CUI RO30398588)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.939,67 RON
Valoare atribuită
25.939,67 RON
Data publicării
29.04.2026 11:14
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.939,67 RON

din 25.939,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.