Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MENTENANTA PENTRU SISTEME DE SECURITATE
- Număr anunț
- DA40264123
- Autoritate contractantă
- Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
- Furnizor / câștigător
- INTELLI SYSTEMS SRL (CUI RO18051325)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.480 RON
- Valoare finală
- 28.800 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 11:15
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.