Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale in specialitatea Recuperare Medicala

Număr anunț
DA40266324
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL - ULKUSAL DIANA CORINA (CUI 25979819)
Cod CPV
85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.000 RON
Valoare atribuită
56.000 RON
Data publicării
28.04.2026 12:39
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.000 RON

din 56.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.