Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CURIERAT PENTRU AGENTIA ROMANA DE ASIGURARE A CALITATII IN INVATAMANTUL PREUNIVERSITAR
- Număr anunț
- DA40269012
- Autoritate contractantă
- Agentia Romana De Asigurare A Calitatii In Invatamantul Preuniversitar-A.R.A.C.I.P (CUI 18126924)
- Furnizor / câștigător
- FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI RO13838336)
- Cod CPV
- 64120000-3 · Servicii de curierat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.875 RON
- Valoare atribuită
- 1.875 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 14:27
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.875 RON
din 1.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro