Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament purificator La Fantana
- Număr anunț
- DA40274245
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- LA FÂNTÂNA S.R.L. (CUI RO50455254)
- Cod CPV
- 65121000-7 · Servicii de demineralizare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.064 RON
- Valoare atribuită
- 10.064 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 10:11
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.064 RON
din 10.064 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro