Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii complete de consultanta securitate si sanatate in munca si situatii de urgenta
- Număr anunț
- DA40269318
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- PRODAV CONSULTING SRL (CUI 16858818)
- Cod CPV
- 79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.080 RON
- Valoare atribuită
- 4.080 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 14:40
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.080 RON
din 4.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro