Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanță implementare proiect - PEO 317271
- Număr anunț
- DA40280939
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA "ASCEND" (CUI 27974109)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.000 RON
- Valoare atribuită
- 210.000 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 14:25
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210.000 RON
din 210.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro