Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fotografii statice si in miscare la evenimente culturale

Număr anunț
DA40278708
Autoritate contractantă
TEATRUL DRAMATIC FANI TARDINI (CUI 3127514)
Furnizor / câștigător
BEZMAN ROBERTINO-NICUȘOR (CUI 30823688)
Cod CPV
79961000-8 · Servicii de fotografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
29.04.2026 12:53
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.