Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii consiliere cadre didactice (3sedinte)
- Număr anunț
- DA40271265
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "INALTAREA DOMNULUI (CUI 24553423)
- Furnizor / câștigător
- IFTODE I. CARMEN-ALINA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE (CUI 52411840)
- Cod CPV
- 79998000-6 · Servicii de consiliere profesionala (coaching) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 32.000 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 17:23
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.000 RON
din 32.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro