Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta juridica si reprezentare pentru luna mai 2026
- Număr anunț
- DA40269500
- Autoritate contractantă
- Agentia Romana De Asigurare A Calitatii In Invatamantul Preuniversitar-A.R.A.C.I.P (CUI 18126924)
- Furnizor / câștigător
- "IORDACHE DAN - CABINET DE AVOCAT" (CUI RO40037017)
- Cod CPV
- 79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.834,40 RON
- Valoare atribuită
- 13.834,40 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 14:48
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.834,40 RON
din 13.834,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro