Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARDEI GRAS PORTOCALIU NL KG CI OLANDA, ARDEI GRAS VERDE ES KG CI SPANIA, VARZA ALBA NOUA RO KG CI RO

Număr anunț
DA40287082
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296,21 RON
Valoare atribuită
296,21 RON
Data publicării
30.04.2026 10:21
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296,21 RON

din 296,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.