Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatie si mentenanta tip abonament, pentru echipamente IT
- Număr anunț
- DA40281081
- Autoritate contractantă
- TEATRUL ANTON PANN RM. VALCEA (CUI 2649480)
- Furnizor / câștigător
- INFOPLUS SERVICE SRL (CUI RO3239704)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.516 RON
- Valoare atribuită
- 1.516 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 14:31
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.516 RON
din 1.516 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro