Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
Motorina si benzina - auto DIAP ptr luna Mai
- Număr anunț
- DA40281979
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.999,04 RON
- Valoare atribuită
- 10.923,14 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 29.04.2026 15:09
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.923,14 RON
din 10.999,04 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 75,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.