Ofertă acceptată Cumpărare directă

carnete bonuri valorice carburanti auto 30 lei/fila

Număr anunț
DA40279134
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE VRANCEA (CUI 11351511)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.239,67 RON
Valoare atribuită
1.239,67 RON
Data publicării
29.04.2026 13:09
Termen limită
04.05.2026 17:00
Data finalizării
29.04.2026 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.239,67 RON

din 1.239,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.