Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii curatenie luna mai 2026

Număr anunț
DA40260757
Autoritate contractantă
LICEUL WALDORF CLUJ NAPOCA (CUI 17989919)
Furnizor / câștigător
CLEANLAB S.R.L. (CUI 47914802)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.764 RON
Valoare atribuită
7.140 RON
Data publicării
28.04.2026 09:00
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.140 RON

din 6.764 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.