Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLUCONAZOLUM / FLUCONAZOL INFOMED 2MG/ML SOL. cutie x 20 pungi din PVC prevazute cu 2 tuburi c PERF

Număr anunț
DA40292966
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.922,88 RON
Valoare atribuită
2.922,88 RON
Data publicării
30.04.2026 13:53
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.922,88 RON

din 2.922,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.