Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tampoane individuale pentru punctii impregnate cu alcool izopropilic

Număr anunț
DA40290287
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8 RON
Valoare atribuită
8 RON
Data publicării
30.04.2026 12:11
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8 RON

din 8 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.