Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de îndrumare, supraveghere și de oferire a informațiilor vizitatorilor
- Număr anunț
- DA40286747
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
- Furnizor / câștigător
- BELLANTHUDA ACHCHIGE MARIA-LARISA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 50826999)
- Cod CPV
- 79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.070 RON
- Valoare atribuită
- 6.070 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 10:10
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 16:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.070 RON
din 6.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro