Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi chirurgicale sterile usor pudrate calitate Premium- R.8388/29.04.26 DIM
- Număr anunț
- DA40285001
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.465 RON
- Valoare atribuită
- 3.465 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 09:03
- Termen limită
- 05.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.04.2026 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.465 RON
din 3.465 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro