Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator auto TM 96 WMA DRV Timisoara
- Număr anunț
- DA40283463
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
- Furnizor / câștigător
- ATELIER TURBOSUFLANTE S.R.L. (CUI 40996996)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 735,54 RON
- Valoare atribuită
- 735,54 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 17:15
- Termen limită
- 04.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.04.2026 17:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
735,54 RON
din 735,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro