Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse din carne

Număr anunț
DA40287616
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIBIU (CUI 14387889)
Furnizor / câștigător
MB CARN SIB SRL (CUI RO33933456)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.061 RON
Valoare atribuită
5.061 RON
Data publicării
30.04.2026 10:38
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
30.04.2026 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.061 RON

din 5.061 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.